Ecowash Multi SistemEcowash Multi Sistem

Ecowash Multi Sistem


 • Ecowash Multi Sistem, endüstriyel çamaşır makineleri için tamamen modüler bir dozlama sistemidir. Tekbir yerden 4 makineye kadar uygulanabilmektedir.


Kategori: Hijyen Ekipmanları
Etiket:
 • 20-100 lt/s peristaltik pompalar veya role modüllerle 4 makineye 10 kimyasala kadar 20 ayrı programla dozajlama imkanı sunar. Prgramlaması Bluetooth ile yapılır. İstatistik ve maliyet hesabı yapabilmekte ve rapor halinde sunabilmektedir.

  %100 Modülerdir: Her ihtiyaca göre doğru sistemi temin etmek kolaydır. Farklı konfigürasyonlar için daha farklı kodlar yoktur.

  Montajı Kolaydır: AQUAware for ECOWASH yazılım programı olan bir bilgisayarla programlama yapılabilir.

  Çok Yönlüdür: İki tane çalışma moduyla seçim yapmak kolaydır.

  Programlanabilir Çalışma Modu: Tetitkleyici sinyal ve pompalarla birlikte bir yıkama programı programlamak kolaydır. 20 tane yıkama programı vardır. Her pompa rölesi için çalışma sürelerini veya gr/kg ve gecikme sürelerini ayarlamak mümkündür.

  Kullanıcı Dostudur: Çamaşır makinesini çalıştıran kişi ekranda çalışma programlarının isimlerini okur (beyazlar, renkliler, beyazlatıcı kullanılmaz, iç çamaşırı vs.).

  Çevreye Karşı Duyarlı: Çamaşır makinesinin yükünü seçmek mümkün olduğundan dolayı, kimyasal maddelerden tasarruf etmek ve doğru miktarda kimyasal madde seçmek her zaman mümkündür. (%25, %50, %75 veya %100). Aktif PFC ünitesi olan sviçleme modlu güç kaynağı sayesinnde enerjiden tarassru eder.

  Güvenlidir: Bütün modüller seri bir haberleşme ile birbirine bağlanır ve sinyal modülü sayesinde, çamaşır makinesinden yüksek gerilim sinyali çıkmaz.