Ecowash Multi SistemEcowash Multi Sistem

Ecowash Multi Sistem


Ecowash Multi Sistem, endüstriyel çamaşır makineleri için tamamen modüler bir dozlama sistemidir. Tek bir yerden 4 makineye kadar uygulanabilmektedir.

20-100 Lt/h peristaltik pompalar veya role modüllerle 4 makineye 10 kimyasala kadar 20 ayrı programla dozajlama imkanı sunar. Programlaması Bluetooth ile yapılır. İstatistik ve maliyet hesabı yapabilmekte ve rapor halinde sunabilmektedir.

%100 Modüler: Her ihtiyaca göre doğru sistemi temin etmek kolaydır. Farklı konfigürasyonlar için daha farklı kodlar yoktur.

Montajı Kolay: AQUAware for ECOWASH yazılım programı olan bir bilgisayarla programlama yapılabilir.

Çok Yönlü: İki tane çalışma moduyla seçim yapmak kolaydır.

Programlanabilir Çalışma Modu: Tetikleyici sinyal ve pompalarla birlikte bir yıkama programı programlamak kolaydır. 20 tane yıkama programı vardır. Her pompa rölesi için çalışma sürelerini veya gr/kg ve gecikme sürelerini ayarlamak mümkündür.

Kullanıcı Dostu: Çamaşır makinesini çalıştıran kişi ekranda çalışma programlarının isimlerini okur (beyazlar, renkliler, beyazlatıcı kullanılmaz, iç çamaşırı vs.)

Çevreye Karşı Duyarlı: Çamaşır makinesinin yükünü seçmek mümkün olduğundan dolayı, kimyasal maddelerden tasarruf etmek ve doğru miktarda kimyasal madde seçmek her zaman mümkündür (%25, %50, %75 veya %100). Aktif PVC ünitesi olan sviçleme modlu güç kaynağı sayesinde enerjiden tasarruf eder.

Güvenli: Bütün modüler seri bir haberleşmeyle birbirine bağlanır ve sinyal modülü sayesinde, çamaşır makinesinden yüksek gerilim sinyali çıkmaz. 

 


Kategori: Hijyen Ekipmanları
Etiket: