Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Aqua Su Arıtımı San.Tic. ve Müh. A.Ş. web sitesinde Bayi'nin, ödeme miktarını kendisinin belirleyeceği tutar miktarınca sistemden cari hesabına mahsuben kredi kartı ile ödemesini yapmasını sağlayan bir altyapı sunmaktadır.
Aqua Online Bayi Ödeme Sistemi, hem bayi hem de müşterilerin doğrudan ödeme yapabilmesini sağlayan güvenli bir sistemdir. Tüm şahıs ve bayiler ödemelerini kredi kartı ile bu sistemden yapabilmektedir.
Aqua, Online Bayi Ödeme sisteminde vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen kuralları benimsemektedir;

  • aqua.com.tr Online Bayi Ödeme Sisteminde yalnızca ödeme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
  • Kişisel bilgileriniz (firma adı, firma vergi dairesi, firma vergi numarası, ad, e-posta adresi, kredi kartı bilgileri, ödeme miktarlarınız v.b.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilemez.
  • Girişini yaptığınız tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. aqua.com.tr'da kredi kartı bilgileriniz tutulamaz ve kaydedilemez.
  • Gizlilik ve güvenlik politikası gereği 3D Secure Sisteminde sanal ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir. Banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.
  • Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımlar kullanılamaz, faaliyetler yapılamaz, yapılmaya çalışılamaz ve bilgiler alınamaz, silinemez ve değiştirilemez.
Bayi, kişisel ve kredi kartı erişim bilgilerinin güvenliğini tehlikeye atacak herhangi bir işlem yapmamakla yükümlüdür. Kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşılması ve bunların üçüncü kişiler tarafından kötü niyetle kullanılması durumundan ve bu kullanımların her türlü sonucundan doğrudan bayi sorumludur. Bu kullanımlar bakımından AQUA'nın hiçbir sorumluluğu olmadığını, AQUA'ya karşı hiçbir suçlama ve tazminat talebi yöneltilmeyeceğini kabul etmektedir.

Saygılarımızla

AQUA SU ARITIMI SAN.TİC. VE MÜH .A.Ş.